poniedziałek, 23 grudnia 2013

Wibo Wow Glamour SandLakier do paznokci Wibo Wow Glamour Sand (nr  1) leżał  w kosmetyczce już jakiś czas. Do tej pory pojawił się tylko raz i tylko na dwóch paznokciach. Jednak nadchodzące Święta, to chyba wystarczający powód, aby pojawił się na pazurkach. 

Aplikacja jest bajecznie prosta. Dwie warstwy dają fantastyczny efekt, a do pełni szczęścia potrzeba około 5-7 minut. Myślę, że to naprawdę niedużo. Trwałości też nie mogę niczego zarzucić. Po około czterech dniach delikatnie zaczynają ścierać się końcówki. 


Nieco obawiałam się połączenia piasku z połyskiem. Jednak niepotrzebnie. Efekt nie jest tandetny. Jak dla mnie – fascynujący. Niby czarny, ale z grantem. Niby z drobinkami o głębokiej zieleni ale z zauważalną nutą fioletu. 

Jak dla mnie jedynym minusem jest zmywanie. Jednak nie są konieczne zabiegi z folią aluminiową, więc nie jest tak do końca źle. Poza tym, efekt rekompensuje mi tą drobną niedogodność.

13 komentarzy:

 1. uwielbiam te piaski wibo <3
  jeśli jeszcze nie bierzesz udziału,zapraszam do mnie na rozdanie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. ta piaskowa faktura mnie przeraża ;) ostatnio w Rossmannie zwróciłam uwagę na lakiery Wibo, zawsze je pomijałam nie wiedzieć dlaczego ;) maja bardzo bogata ofertę i fajne ceny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zastanawiałam się nad jego zakupem, ale teraz widzę, że nie mam nad czym się zastanawiać tylko trzeba go od razu kupić przy najbliższej wizycie w Rossmannie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne są te lakiery! ja mam 2 i 4 i kocham je od pierwszego użycia ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Twoja koleżaneczka z ławki też jest zachwycona ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niesamowicie mi się podoba! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękny kolor! Nie lubię się z piaskami, bo drażnią mnie na paznokciach, ale dla tego efektu mam ochotę się przełamać :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Wibo uwielbiam ich piaski :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Moja gaduło bloga :) Zapraszam Cię do urodzinowego rozdania na moim blogu - musisz koniecznie wsiąść udział :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny efekt, tak jak napisałaś - nie ma efektu tandety.

  OdpowiedzUsuń