poniedziałek, 17 czerwca 2013

Golden Rose Rich Color 09Golden Rose Rich Color 09 to rozkoszna malina. Lakier ma wspaniałe wykończenie. Bez jakichkolwiek drobinek. Dodatkowo krycie lakieru pozwala na nałożenie tylko jednej warstwy, bez jakiejkolwiek szkody dla wyglądu naszych paznokci. Druga warstwa wzmocni kolor, jednak nie jest niezbędna.

Pędzelek jest dość szeroki, co ułatwia szybciuteńkie nałożenie produktu na nasze pazurki. Jego lekko zaokrąglone boki ułatwiają nałożenie lakieru w okolicach skórek, co powinno ucieszyć panie o wąskich paznokciach lub fanki wąskich pędzelków.Kolejnym plusem jest szybkość schnięcia lakieru. Dla osób, które nie lubią długo czekać, będzie to idealne rozwiązanie. Dodatkowo, po pomalowaniu, możemy cieszyć się pięknie błyszczącymi pazurkami.Lakier łatwo się nakłada i tak samo łatwo się zmywa. Gdzie więc tkwi haczyk? Otóż trwałość pozostawia wiele do życzenia. Bez utwardzacza, drobne ranki na jego idealnym wizerunku, można zauważyć już tego samego dnia, a przy dobrych wiatrach – dnia kolejnego. Top coat jest zatem niezbędny, bo przedłuży żywotność naszych paznokci do około trzech dni.
Cena, w jakiej udało mi się zdobyć lakier, to 6,90 zł. Całą paletę kolorów można zobaczyć na stronie producenta - http://www.goldenrose.pl/art-o_grc-lakier_do_paznokci_rich_color.html

4 komentarze:

  1. Jak za taką cenę to warto :) Miałam go kiedyś i jest cudowny ,ale też denerwowała mnie jego trwałość.Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. piękny! takiego odcienia różu jeszcze chyba nie mam ;)

    OdpowiedzUsuń